Komediowo.pl
Image default

Wesele w plenerze? Tylko w namiocie imprezowym!

Coraz większą popularnością cieszą się wesela na świeżym powietrzu. Pozwalają one na dużą różnorodność w przygotowaniu imprezy, ale także zapewniają bardzo ładne otoczenie- często o wiele bardziej urocze, niż nawet najładniejsza sala weselna. Koszty takiego wesela także przedstawiają się o wiele bardziej interesująco. Nie brakuje w Polsce uroczych miejsc, w których można takie wesele zorganizować.

Wystarczy chwilkę poszukać, chociaż doświadczenie podpowiada, że każdy zna takie miejsce. Wesele na świeżym powietrzu musi być jednak dobrze zaplanowane. Występuje tutaj także ryzyko nieoczekiwanej zmiany pogody, ale z tego także da się wybrnąć. Wydaje się, że najlepszym i jedynym możliwym rozwiązaniem jest skorzystanie z namiotu imprezowego. Dzięki niemu wesele w plenerze wyglądać będzie nie tylko ładnie, ale i będzie zapewniał podstawową ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz duże możliwości związane z zabawą.

Zalety namiotu imprezowego

Namiot imprezowy wyznacza pewien teren, na którym zogniskowane jest same centrum wesela. Zapewnia przede wszystkim możliwość zorganizowania rozsądnego parkietu. Oczywiście trawa nie nadaje się do tego celu. Rozstawienie namiotu imprezowego natomiast pozwala na jasne wydzielenie różnych części imprezy i zorganizowanie dobrej zabawy. Namioty imprezowe są najczęściej duże. Bez problemu wystarczy więc rozstawić stoły, zarezerwować miejsce dla kapeli albo DJa oraz zostawić puste miejsce do tańca.

Namiot imprezowy pozwala na schronienie się w nim podczas deszczu i wiatru. Nie trzeba ograniczać wesela tylko do niego. Goście mogą przecież bawić się i rozmawiać poza nim, ale to właśnie on ma być centrum całej imprezy. Właśnie tam znajdzie się jedzenie oraz napoje. To właśnie tam będzie spędzać się najwięcej czasu. Ładne udekorowany namiot imprezowy pozwoli także na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery- goście bardzo często to doceniają i bardzo dobrze wspominają tak zorganizowane wesela.

Kwestia wynajęcia namiotu imprezowego przedstawia się równie interesująco. Jest to rozwiązanie zadziwiająco tanie. Kwestie związane z jego montażem i dekoracją nie powinny zaprzątać zbytnio głowy państwa młodych, gdyż najczęściej firmy wynajmujące namioty imprezowe także tym się zajmują. Wesele takie jest najczęściej o wiele tańsze. Dodając do tego ładne okoliczności przyrody można liczyć na niezapomniane wesele, w którym nie tylko goście, ale i państwo młodzi czują się bardzo dobrze. Często wesela takiego typu organizowane są przy różnego rodzaju ośrodkach wypoczynkowych. W takich wypadkach nie ma też żadnych problemów z noclegiem. Goście mogą wynająć tam pokoje, albo nawet noclegi mogą być zapewnione przez państwa młodych- wszystko zależy tutaj od przybranej koncepcji.

Mocny trend

Nie trudno zauważyć, że coraz częściej wesela w plenerze organizowane są przez młode pary. Sceny plenerowych wesel widziane są często w zagranicznych filmach, przez co zwyczaj taki wchodzi także i do naszej kultury. Trend jest bardzo dobry. W wypadku ciepłej pogody, atmosfera jest o wiele lepsza niż w wypadku wesel organizowanych w salach weselnych. Warto dodać, że przecież wesele w sali zazwyczaj przybiera jedną koncepcję. Wesela plenerowe natomiast dzielą się na bardzo dużo grup- mogą być to proste posiadówki, ale także nie ma problemu w zorganizowaniu klasycznego wesela z tańcem i zabawami. Goście dostają tutaj także wiele więcej swobody, co przecież wpływa także na ich postrzeganie całej imprezy. Zdecydowanie warto decydować się więc na wesela w plenerze z wykorzystaniem namiotu imprezowego.

Related posts

Zabierz ze sobą pasjonujące historie

admin

Blogi lifestylowe – czy tak wygląda rzeczywistość?

admin

Czy buty Haix sprawdzą się w zimie? Który model wybrać?

admin