Komediowo.pl
Image default

Łatwe pozycje seksualne dla początkujących – poradnik

Pierwsze kontakty seksualne wiążą się ze sporym stresem. Młodzi kochankowie nie wiedzą do końca, czego powinni się spodziewać. Pozytywne doświadczenia podczas pierwszych stosunków są zatem niezwykle ważne, gdyż wpływają na dalsze życie seksualne. Aby były one dobre, warto postawić na łatwe pozycje dla początkujących oraz wyposażyć się w najlepsze prezerwatywy. Zmniejszą one strach przed ewentualną ciążą oraz ryzyko zarażenia chorobami wenerycznymi, pomagając skutecznie się odprężyć i zwyczajnie cieszyć seksem.

Pozycja misjonarska

Doskonałą propozycją na pierwszy raz jest pozycja misjonarska. W jej podstawowej wersji partnerka leży na plecach z prostymi, lekko rozchylonymi nogami, a partner kładzie się na niej, nadając ogólne tempo współżycia. Opcja ta pozwala na utrzymywanie kontaktu wzrokowego oraz obserwowanie się nawzajem. Można ją także dowolnie modyfikować, co ma wpływ na intensywność doznań. Aby pierwszy raz przebiegał bez zakłóceń, warto podłożyć pod plecy i pośladki poduszkę, gdyż znacząco zmniejszy to ewentualny dyskomfort. Dodatkowo odpowiednio dobrane rodzaje prezerwatyw, podniosą poziom bezpieczeństwa sprawiając, że pierwszy raz prawdopodobnie będzie udany dla obojga kochanków.

Pozycja seksualna na pieska

Dobrą wersją dla początkujących kochanków jest także pozycja na pieska, czyli popularna pozycja kolankowo-łokciowa. W tym przypadku kobieta klęcząc, pochyla się do przodu i podpiera rękami. Mężczyzna klęka tuż za nią. Pozycja ta sprzyja stymulacji wrażliwych obszarów kobiecego ciała. Natomiast dla partnera istotną zaletą jest możliwość obserwowania pośladków partnerki, co dodatkowo wzmacnia jego podniecenie. Propozycja ta doskonale sprawdzi się u pary ze znaczną różnicą wzrostu lub wagi. By seks był przyjemny i bezpieczny, oczywiście warto wykorzystać prezerwatywy durex, które zabezpieczą przed ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Pozycja klasyczna

Łatwą pozycją dla niewprawnych partnerów jest wersja klasyczna, gdy kochankowie leżą na bokach, zwróceni twarzami do siebie. Mogą pieścić całe swoje ciała, jednocześnie obserwując reakcje drugiej strony. W tej pozycji kobieta może wpływać na głębokość penetracji, a mężczyzna stosujący prezerwatywy skyn później osiąga wytrysk, dlatego taki stosunek może być wyjątkowo długi i przyjemny dla obojga partnerów. Mocne splecenie nóg ze sobą oraz wykorzystanie odpowiednio twardego podłoża zapewne umożliwi zachowanie niezbędnej równowagi.

Pozycja na jeźdźca

W pozycji na jeźdźca dominującą rolę odgrywa kobieta. Pozycja ta jest marzeniem wielu mężczyzn, spragnionych władczej kochanki. W czasie seksu partner leży prosto na plecach, a kobieta dosiada go, narzucając tempo stosunku oraz głębokość penetracji. Dzięki temu mężczyzna może podziwiać całe ciało swojej partnerki, a ona sama całkowicie sterować przebiegiem współżycia. W tej pozycji warto sięgnąć po odpowiednie rodzaje prezerwatyw, które pomogą wzmocnić odczucia i osiągnąć pełną satysfakcję seksualną.

Pozycja na łyżeczkę

Pozycja na łyżeczkę jest doskonałą propozycją dla osób, które chcą spróbować zarówno seksu waginalnego, jak i analnego. W trakcie stosunku mężczyzna leży za kobietą, wprowadzając penis do pochwy lub odbytu (zależnie od preferencji partnerów). Specyficzne ułożenie ciał powoduje, że seks może trwać wyjątkowo długo, a wolne ręce mogą pieścić pozostałe partie ciała. Niezależnie, czy zdecydujecie się na opcję waginalną, czy analną, oczywiście warto sięgnąć po najlepsze prezerwatywy, które zapewnią niezbędny komfort i bezpieczeństwo w trakcie współżycia.

Pierwsze stosunki seksualne to przeżycia, które większość osób zapamiętuje do końca życia. Aby były one w pełni bezpieczne i przyjemne dla obojga partnerów, warto sięgnąć po odpowiednie środki zabezpieczające. Najlepiej sprawdzą się wysokiej klasy prezerwatywy durex lub prezerwatywy skyn, które uchronią przed niechcianą ciążą i chorobami, pozwalając w pełni cieszyć się seksem.

Źródło: eCondom.pl – durex real feel

Related posts

Wesele w plenerze? Tylko w namiocie imprezowym!

admin

Butelka na przestrzeni wieków – rys historyczny

admin

Minikanapeczki czy rolsy – co podać na domówce w gronie przyjaciół?

admin