Komediowo.pl
Image default

Jak doprowadzić ją do orgazmu?

Zastanawiasz się jak doprowadzić partnerkę do orgazmu, który zostanie w jej pamięci na długo? Istnieje wiele sposobów na to, aby stworzyć odpowiednią atmosferę pobudzającą wszystkie zmysły oraz zapewnić partnerce dodatkowe, bardziej intensywne doznania podczas zbliżenia. Sprawdź, jakie to sposoby!

Gra wstępna inna niż wszystkie

Gra wstępna jest bardzo ważna dla kobiety. Dlatego warto poświęcić chwilę na to, aby zastanowić się, jak powinna wyglądać. Zamiast szybko zrzucać z siebie bieliznę, zadbaj o to, by Twoja partnerka poczuła się wyjątkowo. Rozpal jej zmysły jeszcze zanim dojdzie do seksu, a zobaczysz, że łatwiej będzie doprowadzić ją do orgazmu.

Pieszczoty to nie wszystko, ważna jest również odpowiednia atmosfera. Kobiety zwracają uwagę na szczegóły. Zgaś światło i rozstaw w sypialni zapachowe świeczki, włącz nastrojową muzykę – Twoje starania na pewno zostaną docenione przez partnerkę. Zanim przejdziecie do pieszczot, możesz przygotować relaksująca kąpiel (np. z dodatkiem olejków, aromatycznego płynu).

Po kąpieli przejdź do zmysłowego masażu – użyj do niego żelu nawilżającego. W drogeriach i aptekach znajdziesz produkty typu 2w1. To oznacza, że możesz stosować je zarówno w czasie gry wstępnej, jak i seksu (oralnego, waginalnego, analnego). Wybór tego typu żeli nawilżających jest bardzo duży. Znajdziesz wśród nich również takie, które delikatnie rozgrzewają i mają zachwycający zapach.

Potraktuj prezerwatywę jako gadżet erotyczny

Bardzo cienkie prezerwatywy oraz te z prążkami i wypustkami są nie tylko sposobem na zmniejszenie ryzyka nieplanowanej ciąży i infekcji intymnej. Mogą spełniać również funkcję gadżetu erotycznego, który nie jest ani zbyt wymyślny, ani trudno dostępny.

Prezerwatywy, które mają dodatkowe prążki i wypustki gwarantują dodatkowe doznania. Będą świetnym wyborem, jeśli chcesz zapewnić partnerce niezapomniany orgazm. Prezerwatywy prążkowane pozwolą Ci zapomnieć o mało komfortowym seksie, który nie daje tak wyjątkowego poczucia bliskości, jak ten bez zabezpieczenia.

Jeśli Ty i Twoja partnerka nie byliście wcześniej zwolennikami zabezpieczenia w postaci prezerwatywy, zwróć uwagę na te bardzo cienkie. To odpowiedź producentów na głosy klientów, którzy twierdzą, że seks z prezerwatywą to już nie to samo. Specjalnie zaprojektowane bardzo cienkie prezerwatywy gwarantują maksymalnie naturalne doznania. Nie poczujesz, że ich używasz, a jednocześnie nie będziesz musiał bać się o nieplanowaną ciążę, czy infekcję intymną.

Kolejny produkt, który zasługuje na uwagę to prezerwatywy opóźniające erekcję. Są one wzbogacone w specjalny lubrykant, który pozwala na wydłużenie stosunku. Dzięki nim będziesz mógł znacznie dłużej cieszyć się z intymnych chwil z partnerką. Poza tym używanie takich prezerwatyw to dobry pomysł, jeśli masz problemy z przedwczesnym wytryskiem.

Jak sam widzisz wybór prezerwatyw, jest ogromny. Dlatego, jeśli szukasz sposobu na to, aby doprowadzić kobietę do wyjątkowego orgazmu, nie musisz daleko szukać – wystarczy przejść się do najbliższej apteki lub drogerii i kupić żel 2w1, lub odpowiednie prezerwatywy.

Related posts

Zdradzamy, jak wybrać ubezpieczenie na wakacje

admin

Jakie ubrania zabrać na wyjście w góry?

admin

Aktywność fizyczna jako najlepszy sposób na odporność zimą

admin