Komediowo.pl
Image default

Piękne i kształtne usta? To możliwe! Pomocny będzie preparat Teosyal PureSense Kiss

Chyba każda kobieta marzy o pięknych i kształtnych ustach, a także o ich w pełni naturalnym wyglądzie. Piękne usta to nie tylko efekt wizualny dla nas samych, to również magnes przyciągający spojrzenia. Usta to w końcu jeden z największych atrybutów kobiecości. Bardzo popularną metodą naturalnego wypełniania ust są wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego stosowane nawet przez gwiazdy dużego formatu. Przesądza o tym w dużej mierze bezpieczeństwo zabiegu, a także co ważne dla wielu kobiet naturalny i niemal natychmiastowy efekt.

Jak działa kwas hialuronowy?

Naturalnym związkiem występującym w organizmie każdego człowieka jest kwas hialuronowy. Jego działanie jest związane z wiązaniem cząsteczek wody znajdującej się w organizmie, dzięki czemu utrzymuje stałe napięcie i elastyczność ust, a także odpowiedni poziom nawilżenia skóry i trwałe efekty.

Wybór preparatu

W gabinetach medycyny estetycznej oferowanych jest wiele produktów z kwasem hialuronowym z przeznaczeniem do okolicy ust. Jednym z nich jest wypełniacz Teosyal PureSense Kiss. Został on stworzony przez szwajcarską firmę Teoxane i jest wykorzystywany przez lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie.

Teosoyal PureSense Kiss to bardzo bezpieczny produkt, który daje możliwość bardzo precyzyjnej korekty ust. Preparat utrzymuje się w tkance bardzo długo nawet do 12 miesięcy, a efektem są naturalnie kształtne i wypełnione usta.

W celu uzyskania spodziewanego wyniku korekcji, w zależności, od tego jakiej głębokości są zmarszczki lub jaką objętości ust chcemy uzyskać, wykonuje się od jednego do trzech zabiegów. Dodatkowe sesje retuszujące przeprowadzane okresowo pozwalają na utrzymanie pożądanych efektów.

Dyskomfort podczas zabiegu jest zależny od progu bólu pacjenta, a także od obszaru, który jest poddawany zabiegowi, ale również techniki, która jest stosowana podczas wstrzykiwania preparatu.

Teosyal PureSense Kiss stosowany jest do wypełniania konturu ust, a także do zwiększania ich objętości. Wykorzystuje się go do korekcji średnich, a nawet głębokich zmarszczek obecnych w kącikach ust. Lidokaina zawarta w preparacie jest środkiem znieczulającym miejscowo, opracowanym w celu minimalizowania bólu podczas zabiegu.

Efekty zastosowania preparatu Teosoyal PureSense Kiss:

  • trwałe i estetyczne powiększenie ust,
  • wypełnienie zagłębień i zmarszczek,
  • długotrwały efekt od 9 do 12 miesięcy,
  • profesjonalny i w pełni bezpieczny wypełniacz,
  • poprawa nawilżenia.

Preparat ten cechuje się najniższą wśród produktów dostępnych na rynku zawartością białka (poniżej 5pg/g), a także niewielką, a nawet niższą niż wymogi Europejskie obecnością bakteryjnych endotoksyn (<0,2 EU/g). Dzięki temu ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej spada do minimalnego poziomu.

Jak wykonuje się zabieg?

Zabieg preparatem wykonywany jest w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. Oprócz koniecznej konsultacji u specjalisty nie wymaga się żadnych innych przygotowań. Zabieg z wykorzystaniem preparatu trwa zazwyczaj jakieś 30 minut, a spodziewane efekty są widoczne od razu i utrzymują się od 9 do 12 miesięcy. Do iniekcji wykorzystuje się cienką igłę, którą wbija się bezpośrednio w skórę właściwą. Specjalnie dobrana formuła preparatu sprawia, że zabieg jest niesamowicie efektywny, a nawet niewielka ilość zastosowanego preparatu daje widoczne rezultaty.

Warto więc zastosować preparat Teosyal PureSense Kiss, aby cieszyć się pięknym wyglądem bez zmarszczek i z pięknymi pełnymi ustami.

Related posts

Depilacja laserowa a miesiączka

admin

Jakie sukienki są godne polecenia?

admin

Czy warto inwestować w kurs z makijażu permanentnego?

admin