Komediowo.pl
Image default

Na czym polega zabieg Icoone?

Każda kobieta marzy i pięknym, jędrnym ciele pozbawionym zbędnej tkanki tłuszczowej. Jedną z rewolucyjnych metod umożliwiających poprawę wyglądu skóry jest Icoone, czyli urządzenie umożliwiające przeprowadzanie profesjonalnego masażu podciśnieniowego. Dlaczego warto skorzystać z zabiegu wykonywanego przy użyciu nowoczesnej technologii? Na czym polega masaż tego typu? W tym wpisie znalazły się najważniejsze informacje na ten temat.

Laser Icoone – na czym polega fenomen zabiegu?

Urządzenie do masażu podciśnieniowego Icoone powstało przy użyciu nowoczesnych rozwiązań, aby zagwarantować najlepsze z możliwych efekty zabiegowe. Produkt powstał po to, by skutecznie redukować tkankę tłuszczową, cellulit a także niwelować niedoskonałości widoczne na skórze. Urządzenie sprawdza się doskonale nie tylko w wyżej wymienionych kontekstach. Można zastosować je również w charakterze wsparcia terapeutycznego w zakresie poprawy funkcjonowania układu limfatycznego, redukowaniu obrzęków kończyn dolnych czy też pozbywania się bólów mięśni. Uniwersalny charakter urządzenia jest jedną z najważniejszych cech przemawiających za jego popularnością.

Jakie są efekty przeprowadzenia zabiegu?

Zastosowanie aż trzech technologii w zaledwie jednym urządzeniu gwarantuje pacjentowi następujące rezultaty zabiegowe:

  • Ujędrnienie skóry,
  • Poprawa krążenia krwi,
  • Zminimalizowanie obrzędów,
  • Lepszy wygląd skóry po zabiegach chirurgii plastycznej,
  • Modelowanie sylwetki lub określonej partii ciała,
  • Wsparcie procesu gojenia ran i blizn,
  • Zmniejszona widoczność cellulitu.

Komu poleca się zabieg z wykorzystaniem Icoone?

O popularności zabiegu z wykorzystaniem Icoone (m.in. w Warszawie) świadczy jego uniwersalny, a także bezpieczny charakter. Na zabieg masażu podciśnieniowego może zdecydować się praktycznie każdy, bez względu na płeć, wiek czy też stan skóry. Nowoczesna technologia stanowi bardzo dobrą propozycję dla osób poszukujących nieinwazyjnej, a jednocześnie skutecznej metody na ogólną poprawę wyglądu skóry w różnych okolicach. Dodatkowym atutem omawianej metody jest fakt, że jest ona całkowicie bezpieczna dla kobiet w ciąży, okresie laktacji a także dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do przebarwień.

Jak przebiega zabieg?

Pierwsza faza obejmuje 20-minutowy program bazowy całego ciała, zaś w drugiej specjalista skupia się na działaniu w obrębie konkretnej partii ciała, celem uzyskania konkretnych efektów. Może być to m.in. ujędrnienie pośladków, modelowanie sylwetki czy też redukcja cellulitu. Podczas zabiegu pacjent ma na sobie specjalny kostium. Zabieg ten wykonywany jest w coraz większej ilości warszawskich klinik medycyny estetycznej (a także w innych większych miastach w Polsce).

Ważną informacją na temat masażu podciśnieniowego jest fakt, że jest on praktycznie bezbolesny, a dla niektórych nawet odprężający. Zastosowanie urządzenia wiąże się z delikatnym odczuciem zasysania skóry. Dodatkowym atutem wyżej omawianej metody jest jej naturalny i bezinwazyjny charakter. W związku z tym nie wywołuje skutków ubocznych, a także nie wymaga odbycia rekonwalescencji.

Related posts

Piękne i kształtne usta? To możliwe! Pomocny będzie preparat Teosyal PureSense Kiss

admin

Biotyna- właściwości i skutki niedoboru

admin

Depilacja laserowa a miesiączka

admin