Komediowo.pl
Image default

Jakie zabiegi medycyny estetycznej warto wykonać po 40?

Przekroczenie wieku 40 lat to dla wielu kobiet bariera, której się obawiają. Wraz z wiekiem organizm i skóra starzeją się, jednak są atrakcyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które pomogą zachować młodzieńczy wygląd skóry na dłużej. Jakie zabiegi medycyny estetycznej warto stosować po 40-stce? Zapraszamy do lektury.

Nowoczesny zabieg HIFU dla wymagających kobiet

Jednym z ciekawych zabiegów rekomendowanych kobietom po ukończeniu 40-ego roku życia jest HIFU. Zabieg w Warszawie wykonują tylko renomowane kliniki medycyny estetycznej. Jest to usługa, którą nazywa się również liftingiem bez skalpela, ponieważ jest oparty na bezinwazyjnej technice. Zabieg przeprowadza się z wykorzystaniem skupionej wiązki fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu, które miejscowo kieruje się w miejsce zabiegowe.

Celem tego zabiegu jest doprowadzenie do termicznych uszkodzeń w warstwie skórnej, które następnie poddawane są naturalnej i szybkiej regeneracji. Zabieg ten wpływa znacząco na poprawę elastyczności i jędrności skóry, wygładza zmarszczki i poprawia kontury twarzy. To skuteczny i bezinwazyjny lifting twarzy dla wymagających klientów. Zabieg ten może być przeprowadzany również na innych obszarach ciała.

Mezoterapia igłowa dla kobiet po 40stce

Kolejnym z atrakcyjnych zabiegów jest mezoterapia igłowa. To usługa, która oferowana jest na różne części ciała, w tym przede wszystkim na twarz, dekolt, brzuch, pośladki, uda, ramiona i łydki. Zabieg polega na wstrzykiwaniu pod skórę preparatów farmakologicznych. To inwazyjny zabieg, a iniekcja następuje bezpośrednio w miejscu zabiegowym. Preparaty farmakologiczne wpływają stymulująco na produkcję kolagenu i elastyny przez organizm pacjenta, dzięki czemu jego skóra nabiera naturalnego koloru oraz staje się bardziej nawilżona i jędrna. To również skuteczny sposób na redukcję cellulitu, przebarwień skórnych oraz leczenie problemów trądzikowych.

Blefaroplastyka powiek – co to?

Skutecznym zabiegiem medycyny estetycznej dla kobiet po 40. roku życia jest blefaroplastyka powiek. To zabieg chirurgiczny, który polega na usunięciu z twarzy luźnej i nadmiarowej skóry powiek. Efekty zabiegu widoczne są bardzo szybko i najczęściej wybierany on jest z powodów estetycznych. To skuteczne rozwiązanie w walce z takimi problemami jak: opadające powieki, asymetria oczu, nadmiar tkanki skóry powiek, zmarszczki na powiekach, czy też wiotka skóra powiek, która może zaburzać widzenie. Nowoczesne technologie oparte na plasmie BT pozwalają na nieinwazyjne przeprowadzenie blefaroplastyki powiek. Po zabiegu gojenie ran trwa do 5 dni, a skóra bardzo szybko się regeneruje i poprawia się jej napięcie.

Wampirzy lifting – skuteczny sposób na zmarszczki

Wampirzy lifting to potoczna nazwa dla zabiegu mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Jest to zabieg kosmetyczny, który polega na wstrzykiwaniu osocza pod skórę twarzy pacjenta lub pacjentki. W ostatnich latach metoda ta zyskuje znacznie na popularności. Stosowana jest u osób, które chcę poprawić elastyczność swojej skóry oraz zredukować zmarszczki. To sprawia, że bardzo często decydują się na niego osoby po ukończeniu 40. roku życia, gdy zauważalny staje się spadek jędrności i elastyczności skóry twarzy, a zmarszczki są bardziej widoczne.

Ponadto zabieg ten może być również stosowany na szyi, dekolcie lub dłoniach. Jeżeli interesuje Was wampirzy lifting, cena tego zabiegu może być różna w zależności od wybranej kliniki medycyny estetycznej. Najczęściej waha się ona od 1000 do 2000 złotych za zabieg. Wpływ na cenę ma między innymi część ciała, którą chcemy poddać zabiegowi.

Related posts

Na czym polega zabieg Icoone?

admin

Czy warto inwestować w kurs z makijażu permanentnego?

admin

Depilacja laserowa a miesiączka

admin