Rude Tube: Hity internetu w telewizji!

AXN Spin  |  data: 29.03.2012

Rude Tube: Hity internetu w telewizji!
Drukuj A A A
Rude Tube to program będący przeglądem najzabawniejszych i najciekawszych filmów z You Tube’a, które szturmem zdobyły internet.

Ten nowatorski koncept telewizyjny będzie pierwszą lokalną produkcją, jaką kanał AXN Spin przygotowuje dla polskich widzów. Ideę programu doskonale oddają słowa Stanisława J. Leca, który powiedział: „Człowiek lubi się śmiać. Z innych.” Program poprowadzą Philippe Tłokiński oraz Mariusz Influecki. Premierowy odcinek Rude Tube’a będzie można obejrzeć już 30 marca (piątek) w AXN Spin.

obrazek

�r�d�o: AXN Spin

Potęga internetu
Debiutancka lokalna produkcja w AXN Spin to program stworzony na bazie filmów, które stały się hitami internetu. Tym samym kanał AXN Spin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów, którzy aktywnie użytkują media, oglądają telewizję oraz traktują internet jako źródło informacji oraz rozrywki.

Twórcy programu pragną zgłębiać sposób, w jaki Internet wpływa na nasze życie. W dobie internetu każdy, bez względu na posiadane talenty bądź ich brak, może stać się bohaterem. Wystarczy do tego tylko kamera oraz obiekt wart sfilmowania.

Rude Tube po polsku!
Pierwsza edycja Rude Tube’a, kręcona na potrzeby kanału AXN Spin, będzie bazowała na światowych zasobach You Tube’a. Zadaniem prowadzących będzie komentowanie materiałów wideo w ośmiu kategoriach takich jak: Bad Behaviour (Złe zachowanie), Weird and Wonderful (Dziwaczne i piękne), Skills and Pranks (Z talentem i żartem), Caught on Camera (Uchwycone w kamerze), Animal Madness (Szaleństwa zwierzaków), Risque Tube (Ryzyko Tube), Ouch That Hurts (Och, to musiało boleć), Wannabe a Celebrity (Pragnienie bycia gwiazdą).

Każdy odcinek to 20 starannie wybranych materiałów wideo.

W przypadku lokalnej produkcji AXN Spin każdy z filmów będzie komentowany przez duet prowadzących: Philippe Tłokińskiego oraz Mariusza Influeckiego. Obaj panowie zostali wyłonieni podczas castingu jako osoby najlepiej pasujące do konwencji programu. Philippe z wykształcenia jest aktorem, który doskonale wciela się w rolę prowadzącego, a Mariusz doświadczonym dziennikarzem oraz showmanem mającym improwizację we krwi.

obrazek

�r�d�o: AXN Spin

Każdy odcinek Rude Tube’a to podróż po świecie, w którym gwiazdą można stać się nieoczekiwanie, niespodziewanie oraz z zaskakujących powodów. To także doskonałe źródło rozrywki, którego twórcami są zwykli użytkownicy internetu! Materiałów do każdego z odcinków nie brakuje, ponieważ na You Tubie każdego dnia przybywa około ćwierć miliona nowych filmów.

Oto jeden z przykładowych klipów, które już niebawem z pewnością trafią do zestawienia Rude Tube:RUDE TUBE
Premiera:
30 marca, w piątek, o godzinie 19:10 w AXN Spin
Powtórka premierowego odcinka:
6 kwietnia, w piątek, o godzinie 19:10 w AXN Spin
Emisja:
w każdy piątek o godzinie 19:35 w AXN Spin

AXN Spin to nowy kanał z portfolio Sony Pictures Television Networks, skierowany do młodych widzów między 13 a 25 rokiem życia. Jest dostępny w jakości HD. AXN Spin to najnowsze seriale, kultowe filmy, anime, muzyka, filmy animowane, kreskówki a w niedalekiej przyszłości także lokalne produkcje.

W Polsce kanał jest dostępny od stycznia 2012 roku i jest czwartym z kolei kanałem z rodziny AXN, obok AXN, AXN Crime i AXN Sci-Fi. Więcej informacji o kanale znajduje się na stronie: www.axnspin.pl.

ZOBACZ TEŻ: NAJWIĘKSZE HITY INTERNETU 2011

Tagi: Rude Tube | hity internetu

Podziel się
oceń
10
2

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: -1 [1]
~polak [2014-05-06 18:47]

ustawka!

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~gość [2013-09-01 20:18]

też jest w TV 6

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~asik [2013-05-03 18:51]

fajny filmik.. tylko dlaczego to nie "maz" wskoczyl za nia do wody tylko ksiadz... hmmm....

odpowiedz

Ocena: +3 [5]
~Trollińska [2012-04-01 07:34]

Ale mi wstyd, przeczytałam w tytule "Red Tube" xD

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +1 [1]
~Bea [2012-03-29 16:44]

Prowadzący nazywa się MARIUSZ INFULECKI, poprawcie to.

odpowiedz

wir.pl

Kawał na dziś

Rozmowa w sklepie:
- A sąsiadka to ciągle nowiuśkimi banknotami płaci.
- Bo mam w domu specjalną maszynkę do robienia pieniędzy.
- Co pani powie! I to jest legalne?
- W 100% legalne, tylko strasznie chrapie.

dowcip dodany przez użytkownika: Wikidarka
regulamin serwisu