Najlepsze komedie na święta

data: 23.12.2011

Na świąteczną labę

Kilka tygodni biegania po sklepach w poszukiwaniu prezentów, wiele dni gotowania, pieczenia, smażenia, duszenia, mielenia, poza tym odkurzanie, mycie okien, szarpanie się z choinką, coroczna walka z zaplątanymi światełkami i… oto przychodzi – długo oczekiwana i jakże zasłużona świąteczna laba!

Nie jesteśmy zwolennikami spędzania świąt przed telewizorem, ale czy istnieje lepszy sposób na rodzinny relaksik, niż wspólne zalegnięcie wieczorem na kanapie i obejrzenie znakomitej świątecznej komedii? Raczej nie.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy więc mały przewodnik po najlepszych komediach o świętach, ze świętami w tle lub po prostu takich, które w święta ogląda się znakomicie. Podpowiemy, które z nich będzie można obejrzeć w świąteczny weekend w telewizji, a których poszukać warto na DVD (czy gdzie tam się dzisiaj szuka filmów :)

Zobaczcie więc nasz ranking najlepszych komedii na święta.

Tagi: Listy do M. | Family Man | Holiday | To właśnie miłość | świąteczne komedie | komedie na święta

oceń
26
7
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: +1 [1]
~ander [2012-06-23 19:15]

Obejrzałem Listy do M. i nie rozumiem o co ten cały szum? Milion ludzi w kinie? Toż to wypociny. Już nie mogę oglądać tych samych pysków: Karolak, Adamczyk. W innych polskich miernotach jeszcze Szyc (Kac Wawa). Należy zrobić bojkot, jak słusznie Raczek namawia. Może jak ludzie przestaną chodzić do kina i napędzać kasę tym złodziejom producentom, to, choć wątpię, pójdą po rozum do głowy i zaczną robić lepsze filmy. Ale jakie społeczeństwo, taka produkcja. "M jak Miłość", Taniec z gwiazdami i tym podobne gnioty.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +1 [3]
~pati [2011-12-23 23:24]

czekam z niecierpliwością na Listy do . na dvd. To byłby w tym roku fajny prezent pod choinkę. No i już wiem, co będę oglądać w świeta. TVN jednak jak zwykle daje radę

odpowiedz

regulamin serwisu